پاسپورت دومینیکا

اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا در ۶ ماه 

دومینیکا دارای یکی از معتبرترین برنامه‌های اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری است که به سرمایه‌گذاران آینده‌نگر این امکان را می‌دهد تا از طریق روشی مطمئن و مقرون‌به‌صرفه برای دریافت شهروندی دوم و دسترسی آزاد به جهان اقدام کنند.

برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا (Dominica Passport) از طریق سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذاران خارجی اجازه می‌دهد تا تابعیت قانونی و پاسپورت این کشور را برای خود و افراد وابسته دریافت کنند. در حال حاضر، حداقل مبلغ لازم برای شرکت در این برنامه ۱۰۰٬۰۰۰ دلار آمریکا است.

مزایای برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا

مزایای برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا برای سرمایه‌گذاران

- امکان سفر بدون ویزا به ۱۴۰ کشور از جمله کشورهای حوزه شنگن، انگلستان، سنگاپور، هنگ‌کنگ و ایرلند

- اقامت کامل با حق زندگی و کار در دومینیکا

- بدون شرط حضور در دومینیکا قبل یا بعد از دریافت تابعیت

- قیمت مقرون به صرفه‌تر نسبت به برنامه‌های مشابه

- بدون مالیات برای افراد غیرمقیم

- شهروندی مضاعف مجاز است

مزایای برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا برای کسب‌و‌کار سرمایه‌گذاران

- حداقل مالیات: بدون مالیات بر ثروت، هدیه و ارث، مالیات بر درآمد خارجی و مالیات بر درآمد شخصی برای افراد غیرمقیم

- بهره‌مندی از بسته‌های تشویقی شامل مشوق‌های مالیاتی شرکتی و معافیت کامل از عوارض واردات

- امکان تجارت بدون عوارض در کارائیب

- دومینیکا معاهدات مالیاتی دوجانبه با ایالات متحده آمریکا و کاریکوم (جامعه و بازار مشترک کارائیب) امضا کرده است.

- نرخ دلار دومینیکا با دلار آمریکا ثابت شده است.


بیشتر بخوانید: سوالات متداول برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا

گزینه‌های سرمایه‌گذاری در دومینیکا

متقاضیان شهروندی دومینیکا می‌توانند از یکی از ۲ روش زیر اقدام کنند:

کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

گزینه کمک بلاعوض به دولت دومینیکا از پروژه‌های دولتی و خصوصی در دومینیکا حمایت می‌کند و صنایعی مانند آموزش، مراقبت‌های بهداشتی، ورزش و گردشگری را پوشش می‌دهد.

متقاضی مجرد باید مبلغ ۱۰۰٬۰۰۰ دلار آمریکا کمک بلاعوض داشته باشد. در صورت افزودن وابستگان به پرونده، این هزینه افزایش می‌یابد.

سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تاییدشده دولت دومینیکا

گزینه دوم، سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تاییدشده دولت دومینیکا است. املاکی که برای خرید موجود ھستند و با سرمایه‌گذاری در آن‌ھا تابعیت دومینیکا به متقاضیان اعطا می‌شود، ھمگی به تایید دولت دومینیکا رسیده‌اند و لیست آن‌ھا در سایت رسمی دولت دومینیکا موجود است.

ملک خریداری شده تا ٣ سال قابل فروش نخواھد بود، اما متقاضیان بعد از ٣ سال می‌توانند سھام خریداری شده را به قیمت روز بفروشند و سرمایه خود را نقد کنند. ھمچنین بعد از ۵ سال می‌توان سھام را به متقاضی بعدی اخذ شھروندی فروخت که شرکت کنکاش در این امر به مشتریان خود کمک می‌کند.

شرکت کنکاش ھمیشه با بررسی دقیق و موشکافانه، پروژه‌ھایی را به مشتری‌ھای خود معرفی می کند که بیشترین احتمال سود‌دھی و رشد ارزش سرمایه‌گذاری را دارند.

در طول سال‌ھای پیش از این، شرکت کنکاش پروژه تراز اول ھتل کمپینسکی را به مشتریان خود معرفی می‌کرد و اغلب مشتری‌ھای کنکاش از طریق سرمایه‌گذاری و خرید سھام در این پروژه، تابعیت و پاسپورت دومینیکا را دریافت کرده‌اند. در نهایت، ساخت این پروژه در سال ۲۰۱۹ تمام شد و هتل کمپینسکی افتتاح شد. به این ترتیب، مشتری‌های کنکاش نه تنها پاسپورت دومینیکا را به‌دست آوردند، بلکه سرمایه خود را حفظ کرده و حتی سود بردند.

کنکاش، نماینده فروش ھتل بین‌المللی ھیلتون دومینیکا

در حال حاضر شرکت کنکاش، نماینده فروش ھتل سرشناس بین‌المللی ھیلتون در دومینیکا است. تحقیقات و پیش‌بینی ما حاکی از این است که ھتل ھیلتون نیز یک پروژه سود‌آور و موفق خواھد بود و روند ساخت این پروژه طبق بیزینس‌پلان پیش می‌رود. متقاضیان می‌توانند ازطریق خرید سھام ھتل ھیلتون در دومینیکا ھم پاسپورت قدرتمند این کشور را به‌دست آورند و ھم سھام‌دار این پروژه نام‌دار باشند و از مزایای فعلی و آینده آن سود ببرند.

خدمات کنکاش بعد از دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا

بعد از دریافت شھروندی و پاسپورت دومینیکا، امکاناتی برای شما فراھم خواھد شد که در صورت تمایل می‌توانید از آن‌ھا بھره‌مند شوید. ما خدمات متنوعی به دارندگان این پاسپورت ارائه می‌کنیم. خدمات ما شامل ( اما نه محدود) به موارد زیر است:

تمدید پاسپورت دومینیکا

شرکت ما سال‌ھاست که این سرویس را به متقاضیان ارائه می‌کند. این سرویس برای افرادی مورد نیاز خواھد بود که مدت اعتبار پاسپورت دومینیکایی آن‌ھا تمام شده یا نزدیک به تمام شدن است، پاسپورت آن‌ھا گم شده، دزدیده شده و یا به دلیل مھرھای زیاد، صفحات پاسپورت آن‌ھا تمام شده است.

برای تمدید پاسپورت نیازی نیست به دومینیکا یا جای دیگری سفر کنید. می‌توانید کار را به ما بسپارید.

مدت اعتبار پاسپورت دومینیکا برای بزرگسالان، ١٠ سال و برای کودکان، ۵ سال است.

دریافت گواھی‌نامه رانندگی دومینیکا

شرکت کنکاش می‌تواند برای دریافت گواھی‌نامه دومینیکا برای شما اقدام کند. گواھی‌نامه دومینیکا بر اساس گواھی‌نامه شما در ایران اخذ خواھد شد و نیاز به سفر به دومینیکا و یا انجام امتحان رانندگی ندارد.

تغییر نام

تغییر نام تنھا برای شھروندان دومینیکا و از طرف شما در دومینیکا قابل انجام است. بنابراین تنھا بعد از اینکه گواھی شھروندی اخذ شود، می‌توان برای تغییر نام اقدام کرد. به منظور تغییر نام نیازی نیست که به دومینیکا سفر کنید، وکلای ما می‌توانند از طرف شما برای این منظور اقدام نمایند.

 

 بیشتر بخوانید: تفاوت دومینیکن و دومینیکا

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا با ما تماس بگیرید!