سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولت دومینیکا

سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولت دومینیکا

برنامه اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری (CBI) در سال ۱۹۹۳ معرفی شد و از آن زمان تا به حال، برنامه موفقی بوده است. این برنامه در سال ۲۰۲۱ برای پنجمین سال متوالی در شاخص CBI به عنوان بهترین برنامه اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری رتبه‌بندی شد.

متقاضیان می‌توانند با سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولت دومینیکا برای اخذ پاسپورت و تابعیت این کشور اقدام کنند.

درباره دومینیکا

کشور دومینیکا از لحاظ سیاسی و اقتصادی پایدار است و میزان جرم و جنایت در آن پایین است. این جزیره با داشتن خط ساحلی بکر، هکتار‌ها جنگل گرمسیری، تنوع زیستی دریایی و چندین چشمه آبگرم طبیعی، یکی از زیبا‌ترین نقاط روی زمین است. دومینیکا یکی از بهترین استانداردهای زندگی در منطقه را ارائه می‌دهد.

مزایای برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا

این برنامه مزایای زیادی از جمله حق سفر بدون ویزا به حدود ۱۴۰ کشور، امکان انتقال شهروندی به نسل‌های آینده، دسترسی به خدمات درمانی عالی، فرصت‌های آموزشی بیشتر و حق زندگی، کار و تحصیل در دومینیکا دارد.


بیشتر بخوانید: سوالات متداول برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا

برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا

دومینیکا دارای یکی از موفق‌ترین اقتصاد‌های حوزه دریای کارائیب است و این موفقیت را مدیون برنامه سرمایه‌گذاری خود می‌داند. سرمایه‌گذاران و اعضای خانواده (وابسته) آن‌ها می‌توانند تابعیت و پاسپورت این کشور را از طریق سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولت دومینیکا به‌دست آورند. یکی از دلایل محبوبیت این برنامه، روند دقیق بررسی پرونده سرمایه‌گذاران است.

سرمایه‌گذاری قابل بازگشت در پروژه‌های تایید شده دولت

سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تایید دولت یکی از رو‌ش‌های اخذ شهروندی دومینیکا است. حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری ۲۲۰٬۰۰۰ دلار آمریکا است و به مدت ۳ سال غیر قابل فروش است. این گزینه علاوه بر هزینه اصلی شامل هزینه‌های دولتی هم می‌شود که به شرح زیر است:

سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولت دومینیکاپروژه Tranquility Beach

پروژه Tranquility Beach (هتل هیلتون در دومینیکا)، یکی از پروژه‌های تایید شده دولت دومینیکا است. این اقامتگاه مسکونی، سازگار با محیط زیست و با معماری معاصر ساخته شده است و پس از اتمام ساخت شامل سوئیت‌های فول امکانات ۱ و ۲ خوابه و ویلاهای ۱، ۲ و ۳ خوابه خواهد بود. این پروژه، امکانات رفاهی مانند آبگرم، رستوران و استخر بزرگ هم دارد.

در حال حاضر شرکت کنکاش نماینده فروش سهام این پروژه است. 


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه‌های سرمایه‌گذاری در دومینیکا با ما تماس بگیرید!